Poappum

Poappum, markasını dijitale taşımak için Scott Ajans'ı tercih etti.
İzmir'de kadın girişimci olarak hizmet veren, kişiye ve kurumlara özel tasarımlar, baskılar ve promosyon ürünler hazırlayan Poappum'un satışlarını WooCommerce ile dijitale taşımaktan gurur duyuyoruz.

WooCommerce ile E-Ticaret

poappum urun sayfasi
Önceden Shopier veya Shopify üzerinden satışlarını gerçekleştiren Poappum'un bütün e-ticaret sistemini baştan revize ederek WooCommerce ile kolayca yapmaları için yeniden ayarladık. Siparişler için ekstra durum statüleri ayarlayarak ve bunları otomasyona bağlayarak sipariş durum bilgisini daha kolay bir şekilde güncellemelerini sağladık. Ayrıca müşterinin de üyelik sayfasından siparişinin durumu ile ilgili daha çok seçeneğe sahip olmasını sağladık.
Ürün sayfalarında kişiye özel kişiselleştirilmesi gereken ürünler için ürün üzerine yazılacak isim, harf, yazı, eklenecek resim vb. gibi seçenekler getirerek sipariş sürecini hızlandırdık.

Duyarlı Sayfalar

poappum desktop 1
poappum mobile
poappum tablet
Poappum'u tasarlarken ilk önceliğimiz her ekranda ürün sayfalarının duyarlı bir şekilde ve müşterinin aradığı her şeyi kolayca görebileceği kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmaktı. Ayrıca Poappum'un kurumsal marka kimliğini de olabildiğince web sitesine ve ziyaretçiye yansıtabilmek için sayfalarımızı şeker gibi animasyonlarla destekledik. Titizlikle ve  özenle çalışarak web sitesinin tasarımını yaptık.

Güvenlik ve CDN

Bütün yönettiğimiz web sitelerinde olduğu gibi Poappum'da da Cloudflare'in teknolojilerinden yararlanıyoruz.

Renk Paleti

#FF5000
#FCB852
#E08803
#E87A1D
Poappum ile olan ilişkimizi sürdürmeyi ve Türkiye'de sınıfının en iyisi olma misyonlarını ilerletmelerine yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
Scott Ajans'ın kuruluşunuza nasıl yardımcı olabileceğini görüşmek için bugün bize ulaşın.
poappum pages