İlkokul Evim

İlkokul Evim, Scott Ajans'ı tercih etti.
İlkokul birinci sınıftan dördüncü sınıfa, öğrencisinden velisine, 2017 yılından bu yana ücretsiz bir şekilde içerikler sunan İlkokul Evim'in dijital WordPress ajansı olmaktan gurur duyuyoruz.
700'den fazla içeriği, 70'den fazla sayfayı, 30'dan fazla kategoriyi, 1.500'den fazla etiketi ve 100'den fazla çevrimiçi sınavı SEO uyumlu bir şekilde ve ziyaretçiye en üst düzey performansı verecek şekilde yeniden revize ettik.

Aydınlık ve Karanlık Tema!

ilkokulevim lightmode ilkokulevim darkmode
Hepimiz aydınlık tarafı çok seviyoruz fakat karanlık tarafa olan zaafımız hep ağır basıyor. Bu yüzden de İlkokul Evim web sitesini tasarlarken hem aydınlık hem de karanlık tema seçeneği ekledik.

Sınav Sistemi

ilkokulevim pages
Önceden içeriklerini sadece PDF formatında web sitesi üzerinden indirilmek üzere yayınlayan İlkokul Evim için yeni bir sınav sistemi hazırladık. Bu sınav sistemi sayesinde ziyaretçiler kişisel bilgilerini doldurup daha sonrasında ilgili sınavın sorularını çözüp sonuçlarını İlkokul Evim sistemine kolayca gönderebiliyorlar. Daha sonrasında ise hemen sınav sonuçlarını görebiliyor ve sınav sonuçlarını e-posta adreslerine de alıyorlar. Ayrıca sınava başladıktan sonra olası bir müsait olmama durumu konusunda sınav sistemi her 30 saniyede bir otomatik olarak tarayıcı tabanlı kayıt alıyor. Yani ziyaretçi sınav sayfasına daha sonradan tekrar girdiğinde kaldığı yerden devam edebilme seçeneğine sahip.
İlkokul Evim yönetimi tarafında ise sınav sistemi sayesinde ilgili sınavın genel sıralama tablosu oluşturulup ziyaretçilere sunularak herkesin sonucunu kolayca görmeleri sağlanıyor. Ayrıca gönderilen bütün sonuçları yine İlkokul Evim yönetimi görebildiği için olası bir sonuç görüntülenememe veya e-postayı silme durumunda tekrardan sonuçlar e-posta adresine iletilebiliyor.
Şu ana kadar ise 100'den fazla çevrimiçi sınava 112.000'den fazla sonuç gönderimi (katılım) yapılmış durumda.
700'den fazla içeriği, 70'den fazla sayfayı, 30'dan fazla kategoriyi, 1.500'den fazla etiketi ve 100'den fazla çevrimiçi sınavı SEO uyumlu bir şekilde ve ziyaretçiye en üst düzey performansı verecek şekilde yeniden revize ettik.

Duyarlı Sayfalar

ilkokulevim desktop
ilkokulevim phone
ilkokulevim tablet
İlkokul Evim'i tasarlarken ilk önceliğimiz her ekranda içeriklerin ve içerik sayfalarının duyarlı olması ve kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmaktı. Bunun yanı sıra sınav sayfaları da bizim için çok önemliydi çünkü günümüzde teknolojiye en kolay şekilde ulaşabileceğimiz cihazlarımız yani telefonlarımız ile bu sayfaların çok erişim alacağının farkındaydık.

Sayılarla Konuşalım

ilkokulevim analytics rapor 1
ilkokulevim analytics rapor 2
ilkokulevim analytics rapor 3
Yukarıda gördüğünüz istatistikler İlkokul Evim web sitesindeki Google Analyics ve Search Console üzerinden alınan 1 Mart 2022 tarihinden 31 Mart 2022 tarihine olan verilerin 1 Mart 2021 tarihinden 31 Mart 2021 tarihine olan verilerin birbiriyle kıyaslamasıdır.
Görüldüğü üzere İlkokul Evim web sitesi Scott Ajans ile olan işbirliği sonucunda 1 yıl içerisinde kullanıcı bakımından neredeyse 2 katına yakın bir artış sağlamıştır. Aynı şekilde bunların neredeyse 2 katı da yeni kullanıcıdır.

Güvenlik ve CDN

Bütün yönettiğimiz web sitelerinde olduğu gibi İlkokul Evim'de de Cloudflare'in teknolojilerinden yararlanıyoruz.

Grafik Tasarım Hizmeti

#E67E22
#E64C3C
#9B59B6
#3498DB
#2ECC71
#E84393
ilkokulevim logolar
Ayrıca İlkokul Evim için eski ve kullanışsız olan logo tasarımlarını da revize ederek modern tasarım standartına uygun yeni bir tasarım yaptık.
İlkokul Evim ile olan ilişkimizi sürdürmeyi ve Türkiye'de sınıfının en iyisi olma misyonlarını ilerletmelerine yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
Scott Ajans'ın kuruluşunuza nasıl yardımcı olabileceğini görüşmek için bugün bize ulaşın.