AZRA Yapı

AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri, markasını dijitale taşımak için Scott Ajans'ı tercih etti.
Başta Ege ve Akdeniz olmak üzere neredeyse tüm Türkiye'ye hizmet vermiş, 14 yıllık tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla Ege ve Akdeniz'in en iyisi AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri'nin markasını dijitale taşımaktan gurur duyuyoruz.

Hız ve İşlevsellik

Google'ın PageSpeed Insights kriterlerine göre web sitemizin ve kullanıcının arasındaki gecikmeyi en aza indirdik ve kullanıcı deneyimini de buna göre arttırdık. Web site içerisindeki görselleri de WEBP teknolojisi kullanarak hem depolama alanından kazanarak hem de kaliteden ödün vermeyerek kullanıcılara sunulacak şekilde yeniden ayarladık. GMetrix raporuna göre ise web sitemiz %93 performans oranıyla A derecesini almayı başardı.

Duyarlı Sayfalar

azra desktop
azra mobile
azra tablet
AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri'ni tasarlarken ilk önceliğimiz her ekranda okuma oranını arttırmak ve potansiyel müşterilerin web sitesindeki sistemler (ürünler) hakkında yeterli açıklamaları bulabilecekleri bir web sitesi oluşturmaktı. Bunun için özenle çalıştık ve her cihazda uyumlu çalışacak şekilde web sitesinin tasarımını yaptık.

Güvenlik ve CDN

Bütün yönettiğimiz web sitelerinde olduğu gibi AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri'nde de Cloudflare'in teknolojilerinden yararlanıyoruz. 

Grafik Tasarım Hizmeti

#F90102
#D70100
#EA7D20
#E87A1D
#0780C9
#1560B3
#000000
azra logolar post
azra el ilani 1
azra el ilani 2
Ayrıca AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri için broşür, el ilanı ve kurumsal kimlik hizmeti verdik.
AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri ile olan ilişkimizi sürdürmeyi ve Türkiye'de sınıfının en iyisi olma misyonlarını ilerletmelerine yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
 
Scott Ajans'ın kuruluşunuza nasıl yardımcı olabileceğini görüşmek için bugün bize ulaşın.
azra pages